piątek, 6 stycznia 2017

GrzegorzJezuita. Mądry, otwarty, odważny. Radykalny w głoszeniu prawdy i Ewangelii. Publicysta portalu Deon.pl, bloger, nazywany "kato-celebrytą", chętnie cytowany przez Gazetę Wyborczą, Onet, rzadziej przez media bliżej związane z kościołem. Jedyny znany mi ksiądz, który otwarcie przyznaje się do tego, że jest antyklerykałem. Jego blog "Bóg jest dobry" ma tysiące czytelników, wielu z nich to ateiści i ludzie luźno podchodzący do spraw wiary i religii, poszukujący. Nie boi się mówić prawdy, ma odwagę mówić głośno o sprawach, o których wielu boi się nawet myśleć.

Moje pierwsze spotkanie z Grzegorzem było jak wiele rzeczy w życiu - przypadkowe, ale mocno poruszające. Może kiedyś napiszę o tym więcej. Cieszę się bardzo, że zdążyłem z tą krótką sesją, bo okazało się, że Grzegorz za kilka dni opuszcza Kraków na długo. Bardzo dziękuję.

Grzegorz Kramer, fot. Jacek Taran

Grzegorz Kramer, fot. Jacek Taran

2 komentarze:

  1. Super, zaje.......fajny gość, Nie boi się gadać prawdy nie raz niewygodnej. Mój motywator, dzięki któremu na nowo zacząłem pisać. Serdecznie polecam Jego teksty i filmiki. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, zaje.......fajny gość, Nie boi się gadać prawdy nie raz niewygodnej. Mój motywator, dzięki któremu na nowo zacząłem pisać. Serdecznie polecam Jego teksty i filmiki. ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...